Laima Pastore


Mani vienmēr ir urdījusi vēlme iegūt jaunas zināšanas un pieredzi. Vienmēr esmu jutusi, ka mūsu pieredzei par pasauli ir jābūt plašākai un daudz savādākai nekā mēs to spējam ieraudzīt un savādākai nekā mūs ir audzinājuši ģimenē, mācību iestādēs un sabiedrībā.

Līdztekus darba pieredzei, kura ir gan arhitektūrā, interjerā, tekstila dizainā un mārketingā, es esmu meklējusi ceļu pie savas būtības, pie tā, kas es esmu un gribu būt šinī pasaulē. Kā es varu ieraudzīt un sajust sevi, pasauli un citus - krāsainākus, skaistākus, harmonijas un mīlestības pilnus.

Manā pašizaugsmes un pašizglītības ceļā man ir palīdzējuši un joprojām palīdz dažādas praktiskās psiholoģijas un enerģētisko prakšu metodes un skolotāji. Ieskatam daļa no tām: NLP, EFT (Emotional Freedom Technique), mācība par Dao un Sistēmfenomenoloģiskā metode.

Esmu apguvusi sistēmisko sakārtojumu vadīšanu “Dvēseles Studijā” un turpinu pilnveidoties pie dažādiem ārvalstu meistariem. Konsultēju individuāli Rīgā vai neklātienē. Pieteikties ar sms pa tel.: 26685500