Sistēmfenomenoloģiskā pieeja cilvēkam un pasaulei gūst aizvien lielāku izpratni un aizvien plašāku pielietojumu. Tā ietver tādas metodes kā B.Helingera dzimtas sistēmiskie sakārtojumi, organizāciju un strukturālie sakārtojumi, regresīvie un iekšējo daļu izvietojumi, holodinamika un sistēmiskie rituāli. Šo metožu pamatā ir uzskats, ka cilvēks nav “vientuļa sala”, bet cieši saistīts ar savām energoinformatīvajām sistēmām, ar dzimtas locekļiem, senču enerģētiskā mantojuma resursiem, dvēseles iepriekšējo pieredzi un tās iekšējo daļu attiecībām.

Aicinām visus sistēmfenomenoloģisko metožu profesionāļus, praktiķus un interesentus piedalīties

2.Latvijas sistēmfenomenoloģiskajā konferencē

“ZINOŠĀ TELPA”

2018.gada 29. un 30. septembrī

Rīgā, Brīvības gatvē 199c, viesnīcā “Days Hotel Riga VEF”

Konferences organizatori – Latvijas Sistēmfenomenoloģijas biedrība.

Konferences mērķis – sistēmfenomenoloģisko metožu praktiķu savstarpēja pieredzes apmaiņa un plašāka interesentu loka iepazīstināšana ar šo metožu iespējām Latvijā.

Vadlīnija – energoinformatīvā Lauka lasīšanas un veidošanas paņēmieni, jaunas praktiskā sistēmiskā darba metodes, sadarbība sistēmisko izvietojumu grupu dalībniekiem.

Apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar dažādām sistēmiskā darba metodēm, ko pašlaik lieto šo jomu profesionāļi Latvijā, kā arī katrā dienā apmeklēt vairākas praktiskās meistarklases pēc izvēles. 

Konferences lektori un meistarklašu vadītāji

(detalizēta informācija par meistariem šai lapā zemāk)

1.  Iveta Apine, dzimtas un organizāciju sistēmisko sakārtojumu vadītāja, koučs. Uzstāšanās un meistarklases tēma "Sistēmiskie sakārtojumi darbā ar organizācijām

2. Gļebs Smirnovs, dzimtas izvi"etojumu, sistēmiskās modelēšanas un holotropās elpošanas meistars. Uzstāšanās tēma "Zinošā Lauka fenomenoloģija un radošums" (krievu val.). Meistarklasē būs iespēja piedalīties sakārtojumā bez pieprasījuma. 

3. Ilze Ulmane-Rudakova, holodinamikas un transformatīvo spēļu meistare. Uzstāšanās tēma "Vadītājs Laukā". Meistarklasē diagnostiski vingrinājumi meta-dinamiku apzināšanai par tēmu "Vadītājs un viņa klients" 

4.  Jānis Vītols, holodinamikas prakšu speciālists. Uzstāšanās tēma "Apzinātības modelēšana caur holistisko pieeju". Meistarklases prakses veltītas personības izaugsmes un pašattīstības sajušanai.

5.   Marija Blūma-Kauliņa, šamaniski sistēmisko sakārtojumu meistare no Talsu novada. Uzstāšanās tēma "Elpošanas metodes sistēmiskajā darbā". Meistarklases prakse "Dvēseles daļu kārtošana, izmantojot elpošanas metodi"  

6.  Aleksandrs Agešins, sistēmisko un biznesa sakārtojumu vadītājs no Liepājas. Uzstāšanās un meistarklases laikā teorētiski un praktiski apskatīs tēmu "Kaitīgu ieradumu saistība ar smagām veselības problēmām" (krievu val.)

7. Irēna Budreika, dzimtas un strukturālo sakārtojumu meistare. Uzstāšanās tēma "Sievietes, vīrieša, bērna struktūra ģimenes sistēmā". Meistarklasē gaidāmi diagnostiski vingrinājumi cilvēka individuālās struktūras, iekšējo daļu mijiedarbībai.

8. Laimonis un Inese Zuļģi, dzimtas un organizāciju sakārtojumu vadītāji. Uzstāšanās tēma "Vai kāds ir piedzīvojis Rītdienu". Meistarklasē Laimonis un Inese pārī vadīs sakārtojumu par kādam aktuālu tēmu.  

9.  Indra Markova Dzimtas un organizācijas sistēmisko sakārtojumu vadītāja, supervizore. Uzstāšanās un meistarklases tēma: „Izvietojumi un supervīzija: teorija un prakse”. 

10.  Aldis Jaunbrūns, sistēmisko sakārtojumu vadītājs no Liepājas. Meistarklase veltīta sistēmiskā darba iespējām, lai savienotos ar Iekšējo bērnu.

11.  Zane Driķīte, dzimtas sistēmisko sakārtojumu vadītāja. Meistarklasē jutīsim un dosim vietu primārām un sekundārām emocijām. 

12. Irina Fleišere, ģimenes uz strukturālo izvietojumu vadītāja, dziedniece. Uzstāšanās un meistarklases tēma: "Uztvere un apzinātība ikdienas dzīvē"

13.   Ringolds Rancāns, sistēmisko sakārtojumu meistars no Jelgavas. Meistarklases tēma "Attiecības pārī un ģimenē"

14.   Rita Zālīte, transpersonālā psiholoģe un taroloģe. Uzstāšanās un meistarklases tēma: "Strukturālie sistēmiskie sakārtojumi un Taro - pieeju sintēze"


Konferences norise

1.diena, 29.septembris, sestdiena

9.00 reģistrācija

10.00 atklāšana

10.10 uzrunas – Iveta Apine, Ilze Ulmane-Rudakova, Rita Zālīte

11.10 pauze

11.30 uzrunas – Marija Blūma-Kauliņa, Laimonis un Inese Zuļģi, Jānis Vītols

12.40 pusdienlaiks

13.40 -  darbnīcas paralēli - Iveta Apine, Jānis Vītols

15.10 - darbnīcas paralēli – Ilze Ulmane-Rudakova, Rita Zālīte

16.40 - 17.00 pauze

17.00 - darbnīcas paralēli - Marija Blūma-Kauliņa, Laimonis un Inese Zuļģi

18.30 - darbnīcas paralēli – Aldis Jaunbrūns, Ringolds Rancāns

20.00 - 21.00 Neformāls vakars

 

2.diena, 30.septembris, svētdiena

9.00 reģistrācija

10.00 ievads

10.10 uzrunas – Indra Markova, Gļebs Smirnovs, Irēna Budreika

11.10 pauze

11.30 uzrunas – Irina Fleišere, Aleksandrs Agešins

12.10 pusdienlaiks

13.10 -  darbnīcas paralēli – Zane Driķīte, Aleksandrs Agešins

14.40 -  darbnīcas paralēli – Gļebs Smirnovs, Indra Markova

16.10 -  darbnīcas paralēli – Irina Fleišere, Irēna Budreika

17.40 – 18.20 Noslēgums

 

Dalības maksa konferencē:

Ar priekšapmaksu līdz 1.septembrim – 60,00 eiro

Ar priekšapmaksu pēc 1.septembra – 70,00 eiro

Uz vietas konferencē  - 80,00 eiro

Dalības maksa ietver lekciju un meistarklašu apmeklējumus, izdales materiālus, tēju, kafiju, ūdeni konferences laikā un vakara cienastu.

Sistēmfenomenoloģijas biedrības biedriem - 20% atlaide dalības maksai konferencē.

Apmeklētājam, kas ierodas ar kāda konferences meistara uzaicinājumu, piedāvājam 10% atlaidi.

Lūdzam pieteikties savlaicīgi!

Norēķinu rekvizītus izsūtīsim Jums pēc pieteikšanās.

Lai pieteiktos dalībai konferencē, lūdzam aizpildīt anketu šeit: Pieteikums

Pusdienu piedāvājums konferences dalībniekiem būs pieejams  viesnīcas restorānā (cenas 6 un 7 eiro par komplekso piedāvājumu), ko būs iespēja izvēlēties savlaicīgi, reģistrējoties dalībai konferences dienu rītos.

Viesnīcas numuriņus, ja ir tāda vajadzība, dalībnieki, iepriekš piesakot, var rezervēt  viesnīcā (ar norādi par dalību konferencē - izdevīgāka cena). Numuriņu rezervēšana: viesnīca "Days Hotel Riga VEF".

Bezmaksas autostāvvieta pie viesnīcas būs pieejama visiem dalībniekiem!


Sīkāka informācija pa tālr.: 29494240, 

e-pasts: sakartojumi@gmail.com

Seko mums arī sociālajā tīklā Facebook

Informējam, ka pasākumā tiks veikta foto un videofiksācija pamatojoties uz Sistēmfenomenoloģijas biedrības leģitīmu interesi, ar nolūku popularizēt sistēmfenomenoloģisko pieeju, atspoguļot konferences norisi un veidot materiālus turpmākai sistēmfenomenoloģiskās pieejas un biedrības attīstībai un popularizēšanai. Iegūtais materiāls neierobežotu laiku tiks saglabāts, izmantots un publiskots iepriekš norādītajam nolūkam. Pirms materiālus pirmo reizi publiskos, tiks dota iespēja informēt, kas nav publiskojams. Saite ar fotogrāfiju apkopojumu izvērtēšanai tiks nosūtīta uz pieteikumā norādīto e-pastu. Pārzinis: Sistēmfenomenoloģijas biedrība, reģ.Nr. 40008263504, jur.adrese: Rīga, Dammes iela 1 - 76, LV-1069; tālr.: (+371) 29393605, e-pasts: sakartojumi@gmail.com.

LASIET PAR MŪSU KONFERENCES MEISTARIEM!

ALDIS JAUNBRŪNS


Sistēmisko risinājumu konsultants Aldis Jaunbrūns no Liepājas.

Kopš 1990 gada sāk meklēt atbildes uz jautājumiem - Kas Es esmu?, Ko šeit daru? un Kāpēc ar mani dzīvē notiek tā kā tas notiek? Savu atīstības un garīgās izaugsmes ceļu sācis caur psihoterapiju, vēlāk specializēti un detalizēti izzinājis atkarību jautājumus. Liels darbs paveikts, sev un citiem skaidrojot, kas tām ir pamatos un no kurienes aug destruktīvu paradumu saknes, lietojot AA 12 soļu programmu. Pētītas un līdzsvarotas dažādu iekšējo daļu attiecības, iekšējā bērna struktūra un loma personības veselumā.

Vēlāk Aldis apguvis Sistēmisko sakārtojumu vadīšanu pēc Helingera metodes, ko uzskata par vienu no efektīvākām metodēm cilvēka veseluma atjaunošanai. Metodi praktizē kopš 2016.gada, vadot grupas un konsultējot individuāli. Par Alda vadītajām nodarbībām vari uzzināt šeit: "Atpakaļ Mājās"

MEISTARKLASE ar Aldi “Darbs ar iekšējo bērnu”.

Kā zināms, daudz ievainojumu nāk tieši no bērnības un bērnībā uzliktām izdzīvošanas pazīmēm - nejust, neticēt nevienam - tai skaitā sev. Atgriežot saikni ar iekšējo bērnu, varam sākt sev ticēt un atgriezties pie sava radošuma un dzīves prieka. Meistarklasē praktizēsim, kā ar sistēmisko pieeju var palīdzēt atjaunot šo saikni ar iekšējo bērnu, noņemt destruktīvās izdzīvošanas programmas un dziedināt ievainoto bērnu.

RITA ZĀLĪTE

Psiholoģe un taroloģe, Latvijas Transpersonālās psiholoģijas un psihoterapijas asociācijas biedre, devusi būtisku ieguldījumu mākslas terapeita profesijas izveidei un popularizācijai Latvijā.

Rita kopš 2003.gada vada psiholoģiskās un apmācības grupas, lekcijas augstskolu studentiem un interesentu grupām, gūstot iedvesmu no daudzveidīgas metožu kombinācijas: ekspresīvā māksla, darbs ar simboliem, mītiem un pasakām, mūzika, kustība un drāma, meditācijas, šamanisma, Cigun un Reiki elementi. Savukārt Ritas maģistra grāds personāla vadībā, Sanktpēterburgā apgūtā grupu treniņu izveides un vadīšanas metodoloģija un pieredze sabiedrisko attiecību veidošanā sniedz izpratni par procesiem organizācijās un biznesa vidē, kur arī  Rita mēdz vadīt psiholoģiskus seminārus ar radošām, nestandarta metodēm.

Savā darbā Rita par būtiskāko savu uzdevumu uzskata radīt atmosfēru, kurā klients jūtas pietiekoši drošs, atbrīvots un enerģētiski uzlādēts, lai varētu notikt viņa transformācijas procesi un Rita tajos ir pavadone. Sistēmiskajā darbā Rita ir salīdzinoši nesen un turpina apgūt strukturālo un iekšējo daļu sakārtojumu metodes Mihaila Burņaševa vadītajā Konsultēšanas un sistēmisko risinājumu institūtā (Krievija) ar APSYS (Austrija) un PPL (Krievija) atbalstu. Ritai ir tuva strukturālā domāšana un jaunu risinājumu sintēze, šobrīd ar aizrautību integrējot sistēmisko darbu un tās metodes, ar kurām viņa strādā jau ilgus gadus. par Ritas vadītajām nodarbībām var uzzināt te: "Zelta Kompass ar Ritu Zālīti"

Konferencē Ritas uzstāšanās tēma: "STRUKTURĀLIE SISTĒMISKIE SAKĀRTOJUMI UN TARO – PIEEJU SINTĒZE", tajā apskatot iespējas izmantot Taro kārtis kā lomas raksturojošas enerģijas.

MEISTARKLASĒ būs iespēja vērot un veidot izvietojumus, kā arī integrēt Taro izklājumu formu pieredzi strukturālājos sakārtojumos par būtiskāko tēmu loku: darbs, attiecības un veselība

IVETA APINE

Sistēmiskā konsultante, vadības koučs, sistēmiskā darba trenere.

Systemic Constellations Center Riga dibinātāja un vadītāja.  Iveta strādā ar sistēmisko pieeju organizācijās un personīgā kontekstā kopš 2009. gada. Metodi apguvusi Nīderlandes Helingera institūtā, Maskavas Sistēmisko risinājumu un konsultēšanas institūtā, kā arī pie B. Helingera, S. Hausnera, J. J. Stama un ISCA mācību spēkiem.Vairāk par Ivetu un viņas vadītā centra darbu skatiet šeit:   www.constellationsriga.lv

Konferences laikā varēsiet klausīties Ivetas lekciju: "SISTĒMISKIE SAKĀRTOJUMI DARBĀ AR ORGANIZĀCIJĀM" 

MEISTARKLASĒ būs iespēja gūt priekšstatu par to, kā sistēmiskais darbs un sakārtojumi ir pielietojami, darbā ar organizācijām un uzņēmumiem. 

Pētīsim kā sistēmiskā kārtība, piederība un apmaiņa norisinās organizācijā, ko nozīmē būt līderIm, vadīt komandu, sasniegt mērķus, būt veiksmīgam profesionāli, realizēt sevi un radīt organizācijas ietvaros.ALEKSANDRS AGEŠINS

Praktizējošs psihologs. Sankt-Pēterburgā iegūta augstākā psiholoģiskā izglītība (Maskavas valsts Šolohova vārdā nosauktās universitātes diploms ВСБ 0637001) 2004.gadā. Absolvējis starptautisko centru „Cilvēka Ekoloģija”, kļūstot par speciālistu „hroniskā noguruma” sindroma noņemšanā. Beidzis B.Hellingera sistēm-fenomenoloģiskās metodes un sistēmisko izkārtojumu augstāko psiholoģijas skolu. Apliecību Nr. R010 par kvalifikācijas celšanu izdevis jauno tehnoloģiju centrs „Ģimenes izkārtojumi” 2007.gadā.

Maskavas sistēmisko izkārtotāju saraksta dalībnieks. Piedalījies 2.Eiropas sistēmisko risinājumu kongresā. Ģimenes konsultants, beidzis apmācību ciklā „Psihoterapija”. Jauno psiholoģiju centra sertifikāts psihoterapijā N09/608 izdots 2004.gadā. Apguvis daudzus treniņus un seminārus Holotropajā elpošanā, Tanatoterapijā, NLP, Tantrā, Simoronā, Satori radošajās praksēs, kā arī pazīstamā psihologa Siņeļņikova bāzes kursus.

Autors un treniņu vadītājs praktiskajā psiholoģijā par tēmām: „Ģimenes attiecības”, „Nauda”, „Veseluma radīšana” un daudzas citas. Izdevis vairāk kā 20 savus diskus meditācijām. No 2002. Līdz 2008. Gadam vadīja regulāras radio programmas Radio Liepāja – „Ceļš pie sevis” un  „Sarunas par ģimeni”. 2002.gada 20.augustā izveidojis Vienotas personības radīšanas centru „ALASTAER”. Liepājas “Interesantu cilvēku kluba” vadītājs. Skatiet vairāk šeit: www.ageshin.lv

Konferences uzstāšanās tēma: “KAITĪGU IERADUMU SAISTĪBA AR SMAGĀM VESELĪBAS PROBLĒMĀM” (krievu val.)

MEISTARKLASĒ būs iespēja izvietojuma procesā ieraudzīt, kā atklājas slimību un ieradumu saistība un sekas.IRINA FLEIŠERE

Sistēmiskās terapijas, strukturālo izkārtojumu un seksuālās terapijas speciāliste. 

Biznesa konsultante sistēmiskajā darbā ar organizācijām un organizāciju izkārtojumiem. Speciāliste individuālajā un grupu konsultēšanā. Metaforisko asociatīvo kārtis speciāliste. Sertificēta dziedniece. Latvijas Tautas Dziednieku Asociācijas "LTDzA" valdes priekšsēdētāja.  Informācijas tehnoloģiju centra „Debess velve” valdes priekšsēdētāja.
Autore un vadītāja apmācību programmām dziedniecībā, garīgajā attīstībā, apziņas un intuīcijas attīstībā, u.c. Kursu, semināru, treniņu vadītāja.

Sadarbojas ar bērnu invalīdu biedrību (10 gadus konsultē individuāli un grupās gan bērnus, gan viņu vecākus ar sistēmiskās terapijas un garīgās attīstības metodēm) un sociālo aprūpes centru.
Dalībniece 2.Eirāzijas sistēmisko risinājumu kongresā „Pārmaiņu laiks” 2011.g. Maskavā.
Konsultē un vada apmācības Latvijā, Krievijā, Itālijā, Izraēlā, Vācijā.
Darba tēmas:
·         Darbs ar ķermeni, apziņu un Dvēseli
·         Antistresa programma
·         Ārējie un iekšējie centieni
·         Sapņu izkārtojumi
·         Improvizācija
·         Veiksme, panākumi, laime
·         Kreatīvie izkārtojumi
·         Mentālā un garīgā dzieniecība

Irinas uzstāšanās tēma konferencē: "UZTVERE UN APZINĀTĪBA IKDIENAS DZĪVĒ" (krievu val.)
 Uztveres un apzinātības prakse ļauj identificēt visu, kas notiek mūsu iekšējā pasaulē, palīdz atbrīvoties no bailēm un veicina pārvaldīt savas emocijas.
Apzinātības attīstība ietekmē visas dzīves sfēras - veselību, panākumus darbā un labklājību ģimenē.

MEISTARKLASĒ varēsiet izmēģināt praktiskas metodes, kas dod atbildes uz jautājumiem: Kas ir apzinātība? Kā iegūt apzinātību un kā tā izpaužas?


JĀNIS VĪTOLS

Holodinamikas prakšu vadītājs.

Latviskā dzīvesziņa, Holodinamika, Cigun,  – tie ir tikai daži aspekti, caur kuriem Jānis Vītols ir nonācis pats pie savām atziņām un metodēm, ko šoreiz vēlas parādīt, bet citreiz - iemācīt katram pielietot savā dzīvē pašam. No šī cilvēka, kurš neapšaubāmi dzīvo savā starā, allaž staro esības vieglums un dziļums. Druvienas cilts un "9 Sauļu skolas" idejas autors un virzītājs.

Holodinamiku mēdz dēvēt par mīlestības terapiju. Pats meistars par šo metodi  saka šādi: “Zinātniska, Rietumos izstrādāta, pieņemta un daudzu gadu praksē pārbaudīta, Krievijā papildināta garīgas psiholoģijas nozare. Nosaukums un noformējums smalks un gudrs, bet būtība vienkārša un dabiska – visu, kas tevī krājies, pārveidot mīlestībā. Pašsaprotami, tomēr ne vienmēr vienkārši. Kā patiesi mīlestībā pārveidot savā prātā, sirdī un ķermeņa kaitēs savāktos aizvainojumus, nesapratni, neiecietību, dusmas, naida uzplaiksnījumus un nožēlas smeldzi, īgnumu pret sevi, dzīvi un likteni, graujošus uzbangojumus un nevarības nogulsnes, un visu citu, ko nezini, kā panest vai nomest? Dzīve ir gudra. Ja tā dod uzdevumus, tad paredz veidus kā tos atrisināt. Un šī, par holodinamiku nosauktā zināšana, arī ieliek instrumentus tavās rokās, lai varētu palīdzēt sev un citiem, augot mīlestības pārradošajā spēkā."

Jāņa uzstāšanās tēma konferences ietvaros: “APZINĀTĪBAS MODELĒŠANA CAUR HOLISTISKO PIEEJU”

·         Personības izaugsme un pašizziņa – tās ir 2 būtiskas, bet atšķirīgas jomas cilvēka attīstībā.

·         Personības attīstība  - zināšanas un darbības, kas uzlabo attiecības ar apkārtējo pasauli, līdzcilvēkiem un savu ķermeni

·         Pašizziņa – zināsanu gūžana caur sevi, caur savām emocijām un psihosomatiku, iešana dziļumā, nezināmajā

·         Kā veidojas daudzās piesaistes lietām, kāda loma šai procesā ir paša un sistēmiskajām emocijām

·         Kā šie procesi sasaucas ar psihosomatiku un elpošanu

MEISTARKLASĒ varēsiet izbaudīt, kā šie principi darbojas holodinamikas metodes izpildījumā.

 MARIJA BLŪMA-KAULIŅA


Sistēmisko un šamanisko prakšu, dabas dziedniecības, cilvēku un augu enerģētikas speciāliste no Talsu novada.

Par savu darbu Marija stāsta: praktiski izmantoju bioenerģētiku, elpošanas tehnikas, mākslas un smilšu terapiju, dabas stihiju spēkus. Praktizēju iekšējos un dinamiskos ceļojumus iepriekšējās inkarnācijās un kontaktus ar dažādu energoinformatīvo lauku būtnēm, kā arī subpersonu un dvēseles daļu sakārtošanas metodes. Vadu sistēmiskos sakārtojumus ar dažādu enerģētisko ievirzi Rīgā, Tukuma un Talsu novadā, kā arī citās vietās Latvijā.

Ik vasaru Marija vada un organizē pašattīstības un iekšējās transformācijas nometnes. Praktizē sistēmisko sakārtojumu ”online” formāta darba grupas interneta vidē. Ir viena no Sistēmfenomenoloģijas biedrības dibinātājām un vadītājām. 

Marijas publikācijas par iekšējās un ārējās pasaules spēkiem var lasīt izdevumos “Ezotēriskā gadagrāmata”, “Mistērija”, “Taka”, u.c.  Vairākus gadus ir iecienīta lektore Kosmozofijas mācību centrā “Saskarsme”.  Vairāk par Mariju šeit: ZEMESVĒJŠ

Konferences uzstāšanās tēma: "Elpošanas metodes sistēmiskajā darbā"

Uzzināsiet, kā elpošanas metodes darbojas un kā tās izmaina apziņas stāvokļus sakārtojuma procesa vai kāda tā momenta padziļināšanai, kā elpošana palīdz pārdzīvot kādu smagu momentu procesā un kā tā noder iekšējās daļas izdalīšanai darbā ar subpersonām vai dvēseles daļām, pārnestā vai dublētā tēla izdalīšanai, kāda ir lauka fenomenus vienojoša elpošana, un kā tā palīdz sakārtojumā notiekošā pieņemšanai, integrēšanai, rezultāta nostiprināšanai un ieviešanai dzīvē.

MEISTARKLASES tēma: "Dvēseles daļu kārtošana, izmantojot elpošanas metodi"LAIMONIS UN INESE ZUĻĢI


Laimonis Zuļģis - ārsts, koučs, sistēmfenomenologs, un vienkārši cilvēks ceļā … 

Sistēmfenomenoloģijas teoriju un praksi Laimonis apguvis Helingera Institūtā Holandē, kur mācījies strādāt ar Organizācijām, Ģimenēm, Simptomiem un galvenokārt - ar Cilvēkiem vispār. Strādā ar sistēmisko sakārtojumu grupām (Rīgā – regulāri, citur – pēc pieprasījuma), pēc Helingera metodes, strukturāli un kombinēti, tetralemmas veidā, arī uz galda un zīmējot. 

Par sevi un savu pieeju sistēmiskajiem procesiem Laimonis saka: “Šīs Zemes skolā stāstu citiem, lai mācītos pats - man tas ir vitāli nepieciešams.” Par Laimoņa aktivitātēm lasi un skaties šeit: LaimonisCoaching

Inese Zuļģe, sistēmfenomenoloģe. Bieži strādā pārī ar vīru Laimoni. 

Pēc sākotnējās izglītības mediķe,  ir apguvusi tās pašas mācības ko Laimonis Helingera Institūtā Holandēun vēl garīgās prakses O&O Akadēmijā (Indijā). Ineses pieeja sistēmiskajam darbam ir sievišķīgi elastīga, ar dziļu garīgo pamatojumu.

Ineses un Laimoņa kopīgie skolotāji, pie kā klātienē gūtas zināšanas un pieredze, ir Mooji Babu, Eckhard Tolle , Tomass Hūbel, Waine Dayer, Abraham Hicks un citi ko Zuļģu ģimene uzskata par saviem Gaismas Skolotājiem. Latvijā tāds ir Juris Bramanis .

Inese un Laimonis ir Sistēmfenomenoloģijas biedrības pilntiesīgie biedri.

Konferences lekciju daļā Laimonis runās par tēmu: “VAI KĀDS IR PIEDZĪVOJIS RĪTDIENU?”

MEISTARKLASĒ Laimoņa un Ineses kopējā Lauka vadībā - aktuālo, atnākušo tēmu sakārtojums.


INDRA MARKOVA

Supervizore, lektore, ģimenes un organizāciju sistēmisko sakārtojumu vadītāja, sertificēta datu aizsardzības speciāliste.

Indras sistēmiskais skatījums uz darba lietām veidojies, savienojot klasisku izglītību un praksi ar zināšanu un prasmju papildināšanu radošā personīgās izaugsmes ceļā. Apguvusi praktisku ģimenes un organizāciju sistēmisko sakārtojumu (izvietojumi, constellations) vadīšanu Latvijā un Nīderlandes Helingera institūtā, to teorētisko pamatojumu meklējot starptautiskos zinātniskos pētījumos un citu valstu pieredzē.

LL.M., M.HRM (maģistra darbs organizāciju psiholoģijā), M.ED., Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas "RISEBA" un Rīgas Stradiņa universitātes vieslektore, mācību centra "Saskarsme" un profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestādes "Personāls" pasniedzēja, biedrības "Artemio" vadītāja, viena no Sistēmfenomenoloģijas biedrības dibinātājām, Starptautiskās sistēmisko sakārtojumu asociācijas (ISCA, International Systemic Constellations Association) pilntiesīga biedre. 

Indra konsultē un vada nodarbības gan individuāli un grupās, gan uzņēmumos un organizācijās. Vairāk par Indras darbību www.audemio.lv. 

Konferences uzstāšanās tēma „IZVIETOJUMI UN SUPERVĪZIJA: TEORIJA UN PRAKSE”.

Uzzināsiet, kas ir izvietojumi (constellations) supervīzijā mūsu un starptautiskā praksē, kādi ir supervīzijas specifiskie ieguvumi un ierobežojumi, un kā tos praktiski pielietot.

MEISTARKLASĒ būs iespēja izmēģināt un piedzīvot sistēmisko supervīziju praktiski.


RINGOLDS RANCĀNS


Sistēmisko sakārtojumu meistars Ringolds Rancāns jau vairākus gadus sniedz individuālas konsultācijas un vada personīgās izaugsmes un terapeitiskas grupas izmantojot sistēmfenomenoloģisko izvietojumu un risinājumu metodi (sauktu arī par Berta Helingera metodi) Jelgavā, paša izveidotā Centrā Zelta Aplis un Rīgā, Transform.lv telpā, kā arī periodiski citur organizētās meistarklasēs vai semināros.

Ringolds savu profesionālo dzīvi galvenokārt vadījis mazajā uzņēmējdarbībā, vadot uzņēmumu saimniecisko darbību, kopš Latvijas Universitātes Ekonomikas fakultātes absolvēšanas. Ringoldam ejot savu dzīves ceļu komercdarbībā, faktiski paralēli, personīgi ir iets individuālās izaugsmes un izglītības ceļš, kas saistīts ar dažādu praktisku fiziskās un garīgās veselības un dziedināšanas un psihoterapiju metožu apgūšanu un izmantošanu.

Lielāko piesaisti un interesi šajā dzīves virzienā, kas saistās ar cilvēka iekšējo pasauli, Ringolds ir atradis caur sistēmfenomenoloģisko B.Helingera metodi 2005.gadā, uzsākot šīs metodes apgūšanu pie Maskavas Sistēmisko risinājumu un konsultāciju Institūta vadītāja Mihaila Burņaševa. Ejot šīs metodes apgūšanas ceļu, Ringoldam ir bijusi iespēja mācīties, vērot, piedalīties - šīs metodes vadošo un atzītu speciālistu vadītos semināros un starptautisko konferenču meistarklasēs, kā arī pie metodes pamatlicēja Berta Helingera.

Paralēli citām pašizaugsmes metodēm Ringolds ir ieguvis arī Cigun instruktora un mediatora kvalifikāciju, kas paplašina pielietojamo metožu klāstu darbā ar sevi un individuāla Veseluma iegūšanai.

MEISTARKLASES - sistēmisko izvietojumu darbnīcas tēma “ATTIECĪBAS PĀRĪ UN ĢIMENĒ”ZANE DRIĶĪTE


Jūtu un emociju procesu vadītāja Sistēmisko sakārtojumu grupās pēc Helingera metodes. 

Bieži vien emocijas, kas mūs dzīvē pavada, nav apzinātas un nemaz arī nav mūsu pašu emocijas. Iespējams cilvēks pats savā dzīvē nav piedzīvojis ne zaudējumu, ne fiziskas ciešanas, ne netaisnību, bet dzīvē ir nemitīgas klātesošas bailes zaudēt partneri, bērnus, īpašumus utt. Šīs emocijas nav apzinātas un cilvēkam šīs emocijas šķiet kā viņa paša. Tās ir sistēmiskās emocijas, ko cilvēks “manto” no kāda cita savas dzimtas sistēmas piederīgā.

Zanes darba stilu raksturo skaidrība, kārtība un mierīgas, bet reizē dziļas emocijas.

 Par sevi Zane stāsta:

Ar sistēmisko pieeju dzimtas kontekstā esmu pazīstama jau vairāk kā desmit gadus. Metodi esmu apguvusi gan pie Latvijas meistariem, gan Nīderlandes Helingera institūtā. Mana “klasiskā” izglītība ir teoloģija, personāla vadība un pedagoģija.

Pēdējos piecpadsmit gadus esmu strādājusi kā mācību projektu vadītāja, personāla daļas vadītāja un trenere privātā sektora dažāda mēroga uzņēmumos – gan lielās starptautiskās korporācijās, gan Latvijas mēroga ģimenes uzņēmumos.

Kopš 2012. gada esmu sertificēta DISC trenere un vadu DISC treniņus gan valsts organizācijām, gan privātā sektora uzņēmumiem.

Esmu Sistēmfenomenoloģijas biedrības pilntiesīgā biedre.Dzimtas sistēmisko sakārtojumu nodarbības katru mēnesi vadu Rīgā, Jaunmārupē, Valmierā, Cēsīs un Ādažos. Informācija atrodama Nīderlandes virziena informatīvajā lapā.

 Zanes vadītajā meistarklasē “PRIMĀRĀS UN SEKUNDĀRĀS EMOCIJAS” ieskatīsimies savās neapzinātajās emocijās un atpazīsim – vai tās ir mana paša vai sistēmiskās emocijas. Un to, kurš ir patiesais emociju autors.GĻEBS SMIRNOVS


Dzimtas sistēmisko izvietojumu, sistēmiskās modelēšanas, biznesa sakārtojumu un holotropās elpošanas meistars.

Regulāri vada vakara un pilnas dienas sistēmisko sakārtojumu grupas pēc B.Helingera metodes un Sistēmiskās modelēšanas energoinformatīvos procesus psihoterapijā, diagnostikā, biznesa un prognožu jomās.  Lasiet šeit: www.samopoznanie.lv

Gļebs ir Sheng Zhen Gong Cigun skolas pasniedzējs, meditācijas skolotājs, cigun terapeits. Dažādu trenspersonālās psiholoģijas, meditatīvo un atveseļojošo treniņprogrammu vadītājs. Pārvalda NLP tehnikas, ģeneratīvo koučingu, Eriksona hipnozi un mūsdienu hipnoterapijas metodes.

Kā sertificēts transpersonālās psiholoģijas jomu un Holotropās elpošanas semināru vadītājs, vada transformājošās elpošanas sesijas.

Latvijas psihologu un psihoterapeitu asociācijas biedrs un dibinātājs.

 Par sistēmisko darbu Gļebs saka:

Mēs esam savas dzīves telpas radītāji – mums ir iespēja iemācītires apzināti virzīt savu radošo enerģiju uz labvēlīgu rezultātu.

Sakārtojumi un sistēmiskā modelēšanaļauj ieraudzīt slēptās iekšējās dinamikas un likumsakarības, kas pārvalda dzīves notikumus! Metodes ļauj apzināti ietekmēt šos notikumus un efektīvāk vadīt savu dzīvi, pārveidojot savas domas, jūtas, darbības, un radīt jaunu realitāti!

Šī ir unikāla metode, kas dod iespēju ieraudzīt, sajust un saprast, ka lēmumi un darbības, ko mēs pieņemam, ir gan brīvās gribas, gan esošo apstākļu noteikti, bet lielā mērā tos veido dzimtas saites un samezglojumi daudzu dzimtas locekļu starpā. Pat tie notikumi, par kuriem mēs neko nezinām, un kam ar mums nav tiešu saistību, būtiski ietekmē mūsu dzīves un likteņus.

Uzstādot šos modeļus un paplašinot uztveres fokusu sistēmiskajā laukā, mēs varam ieraudzīt un saprast mūs interesējošo dzīves notikumu lielākā, sistēmiskā kontekstā.

Un, kas ir apbrīnojami – šāda paplašināta uztvere rada cilvēka dzīvē ļoti būtiskas un nozīmīgas izmaiņas.

Konferences laikā Gļebs runās par tēmu "ZINOŠĀ LAUKA FENOMENOLOĢIJA UN RADOŠUMS" (krievu val.).

MEISTARKLASĒ  - iespēja piedalīties sakārtojumā bez konkrēti formulēta pieprasījuma, ļaujoties Lauka plūsmām un vadībai.

 


ILZE ULMANE-RUDAKOVA

Holodinamikas un sistēmisko sakārtojumu praktiķe, transformatīvo spēļu vadītāja un līdzautore, psihologs apmācībā. 
Sistēmfenomenoloģijas biedrības pilntiesīgā biedre. Strādā individuāli un grupās, variējot dažādus pašizziņas instrumentus. Nodarbojas ar grupu vadītāju un klientu savstarpējo atiecību un jautājumu izpēti, pieskaras jautājumiem par vadītāja motivāciju, neapzinātajām projekcijām, vadītāja uztveres subjektivitāti, neitralitāti un skaidrību.Pētījusi sistēmisko un psiholoģisko grupu vadītājudarba stila, prersonības iezīmju un metodiskās bāzes saistību. Ilzes darba stils izceļas ar elastīgu Lauka jušanu un smalku sistēmiskā procesa uztveri.

Par Ilzi un viņas radīto pasauli lasiet šeit: "DVĒSELES ELPA"

Konferences uzstāšanās tēma "VADĪTĀJS LAUKĀ".

MEISTARKLASĒ diagnostiski vingrinājumi meta-dinamiku apzināšanai par tēmu "VADĪTĀJS UN VIŅA KLIENTS" IRĒNA BUDREIKA

Irēnas skatījumā mēs esam ieradušies uz planētas Zeme, lai izzinātu to. Mēs esam izvēlējušies pieredzi būt par cilvēkiem, lai izzinātu paši sevi, apkārtējos cilvēkus, dabu. Tas ir kā piedzīvojums, kurā Irēna dodas katru dienu izzināt sevi, kosmosu un visu, kas apkārt. Katrs cilvēks viņai ir kā grāmata, ir tikai jāiemācās to lasīt un papildināt izlasīto ar jaunām atziņām un zināšanām. Cilvēks, kurš atnāk pie praktiķa, uzticas un dod iespēju kopā ar viņu izlasīt kādu no viņa dzīves grāmatas lappusēm.

Sākumā apgūtā tekstilrūpnieka un uzņēmēja izglītība, kā arī ilgstošs darbs ar cilvēkiem, deva pieredzi, ka jebkurā uzņēmumā galvenais ir cilvēks un ar to saistītie procesi, tāpēc interese par cilvēku izzināšanu no hobija un sirdslietas pāraugusi ikdienas nodarbē.

Daudzu gadu garumā Irēna mācījusies pie dziednieka Ziedoņa Kārkliņa - dziedniecību, Baltu zīmju spēku un pirts skolu. Zināšanas par B.Helingera sistēmfemenoloģijas metodi - pie G. Jākobsones. Sistēmiskās konstelācijas metodes - pie Aloiza Leiendekera (Vācija). Patreiz tuprina apmācību apgūstot strukturālo izvietojumu prakses pie Mihaila Burņaševa (Krievijas sistēmfemenoloģijas institūts). Sistēmfenomenoloģijas biedrības pilntiesīgā biedre.

Ikdienas mācību un izziņas darba process dod prieku un ir bezgalīgs. Pats jaukākais šajā procesā ir tas, ka cilvēki kļūst laimīgāki.

Konferences uzstāšanās tēma “SIEVIETES, VĪRIEŠA UN BĒRNA STRUKTŪRA ĢIMENES SISTĒMĀ”.

Tā ietver pārmantotās programmas un pārneses. Sākotnēji ģimenes sistēmu mēs veidojam ar domu, ka tās būs mīlestības un laimes pilna sala, kurā katrs no tās elementiem kvalitatīvi realizēs savus nodomus un sapņus. Realitāte ir citāda. Divu cilvēku savienībā rodas spriedzes lauki un nesapratne, katram ir savas ambīcijas un vēlme tās realizēt. Gadu garumā partneri attālinās viens no otra un kļūst sveši, vai arī kļūst emocionāli atkarīgi. Ja ģimenē ienāk bērniņš, šie spriedzes lauki vēl palielinās, tiek aktivizētas katra indivīda bērnības traumas.

Šai sievietes, vīrieša, bērna ģimenes sistēmā ir būtiski apzināties un mācīties cienīt katra cilvēka individuālo telpu.

MEISTARKLASĒ gaidāmi diagnostiski vingrinājumi cilvēka individuālās struktūras, iekšējo daļu mijiedarbībai.