Marija Sils

Dabas dziedniecības, sistēmisko un šamanisko prakšu, cilvēku un augu enerģētikas speciāliste. Pēc sākotnējās izglītības -diplomēta grafiķe. Savā darbā izmantoju bioenerģētiku, elpošanas tehnikas, mākslas un smilšu terapiju, dabas stihiju spēkus. Praktizēju iekšējos ceļojumus iepriekšējās inkarnācijās un kontaktus ar dažādu energoinformatīvo lauku būtnēm, kā arī dvēseles daļu sakārtošanas metodes. Pēdējos gados manas pamata prakses balstās sistēmfenomenoloģijā, vadu sistēmiskos sakārtojumus ar ievirzi dzimtas sistēmas kārtošanā, iepriekšējo dvēseles dzīvju seku līdzsvarošanā, cilvēka iekšējo daļu struktūras atjaunošanā.

Ik vasaru vadu un organizēju pašattīstības un transformācijas nometnes un kopprojektus ar citiem radošīem kolēģiem.

 Mani galvenie skolotāji – prof. Sergejs Strekalovs (St.Pētrburga) - elpošanas tehnikas un tanspersonālās psiholoģijas semināri par dažādām tēmām; Lucija Sanaja (Lietuva) - šamanisma prakses un sistēmiskie uzstādījumi; Gunta Jākobsone (Latvija) – sistēmfenomenoloģiskā konsultēšana pēc B.Hellingera metodes. 2005.gadā pēc mācībām centrā “Akvilona” ieguvu VdzL sertifikātu dziednieka darbam; 2016.gadā, beidzot “Dvēseles studiju”, ieguvu Sistēmisko risinājumu asociācijas sertifikātu sistēmisko sakārtojumu vadītāja darbam. Regulāri papildinu savas zināšanas un prasmes dažādās meistarklasēs un kursos.

 Šobrīd esmu lektore Kosmozofijas mācību centrā “Saskarsme”, un darbojos privātpraksē. Esmu viena no Sistēmfenomenoloģijas biedrības dibinātājām un vadītājām. Publikācijas no 2010.gada izdevumos “Ezotēriskā gadagrāmata”, “Mistērija”, “Taka”, un citos. Konsultēju individuāli un vadu Sistēmisko sakārtojumu grupu uzstādījumus Rīgā, Tukumā, Ventspilī un Talsu novadā, kā arī citur pēc pieprasījuma.

Par Marijas rīkotajiem pasākumiem lasiet šeit: Marijas Pasākumi

Labprāt sadarbojos ar mediķiem, tādēļ varat pieteikties uz konsultāciju arī te: Āgenskalna klīnika

Iespēju apmeklēt nodarbības skatiet Kalendārā

Kontaktēties ar mani var arī Facebook

Personīgi pieteikties pa tālr.: 29393605 Marijai

e-pasts: zemesvejs12@gmail.com

Mājaslapa: www.zemesvejs.mozello.lv