Sistēmisko prakšu nometne "Zīmes  - kā dzīves ceļš".

Savā attīstības vēsturē cilvēks pielietojis zīmes un simbolus, lai glabātu un nodotu informāciju nākošajām paaudzēm, kā arī dažādu enerģētisko procesu vadīšanai.
Zīmes konkrētā iedarbība var būt saistītā ar domu, zemapziņu un Dabu, tā ietekmē vidi, cilvēkus un notikumus. Zīmju ietekmi pazinuši jau mūsu senči, kuri, dzīvojuši harmonijā ar Dabu, apzināti pratuši tās izmantot.

Kā mēs izprotam zīmes, kādu vietu tās ieņem ikdienas dzīvē, ko tās mums vēsta. Kāds izskatās mans zīmju ceļš ieausts jostā, nēsāts rotās, ieadīts cimdos un zeķēs. Kā zīmes ataino cilvēku un valstu likteņus.

Atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem radīsim, meklēsim Sistēmfemenoloģijas biedrības nometnē “Zīmes – kā dzīves ceļš”, kur būs iespēja satikt vairākus meistarus, sakārtojumu vadītājus, interesantus cilvēkus  un saņemt dažādus  resursus sevis un dzīves  izziņas  procesu ceļā. Nometnē ņemt dalību īpaši aicināti  sakārtojumu vadītāji, sistēmisko pieeju praktizētāji un pieredzējuši sakārtojumu dalībnieki.

Laiks: Jūlijā no 12.07 - 14.07. 2019

Vieta: Drapmaņos, Skujenes pagasts. Amatas novads.

 Ar klātbūšanu, pieredzi un zināšanām dalīsies:

IRĒNA BUDREIKA  par sevi saka  - “Dzīves pētniece. Mēs esam ieradušies uz planētas Zeme, lai izzinātu to. Mēs esam izvēlējušies pieredzi būt par cilvēkiem, lai izzinātu paši sevi, apkārtējos cilvēkus, dabu. Tas ir kā piedzīvojums, kurā es dodos katru dienu - es izzinu sevi, kā kosmosu un visu, kas ap mani, kā visumu. Cilvēks ir kā grāmata, mums ir tikai jāiemācās to lasīt un papildināt ar jaunām atziņām un zināšanām. Es esmu dzīves izzinātāja”.  Irēna mūs vedīs Meditācijā  caur Baltu zīmi, kā pirmavota enerģiju un vadīs sakārtojumus . 

 

AGNESE GRINTĀLE - “Deja ir tas, kas es esmu – tā ir dziļa mana būtība”. Nometnē ļausimies deju kustībai caur tautas dziesmām un dažādiem mūzikas ritmiem. Savas attiecības ar sevi un pasauli mēs varam iepazīt dažādos veidos. Viens no tiem ir arī caur deju. Caur deju mēs varam ieraudzīt un sajust ļoti daudz emociju, sajūtu, lojalitātes programmu un stāvokļu gammu – varam atklāt “sastrēgumu” vietas un ar šīm vietām kontaktēties, izdejot, ļauties… kustība dejā, tā ir arī dvēseles ļaušanās caur ķermeni. Ja dvēsele neļauj, ķermenis arī neļaujas un tas ir vēl viens sistēmisks resurss, kā paraudzīties uz sevi un mijiedarbību ar apkārtējo pasauli.

 

LIGITA EMBREKTE - profesionāls koučs, individuālo rakstu jostu audēja, sistēmfenomenoloģe. Ikdienā Ligita darbojas karjeras izvēles un atbalsta jomā. Viņas skatījums uz pasauli ir dziļš un komplicēts - tas ir tuvs meklētājiem, sevis un dzīves pētniekiem. Ligita gadiem ilgi pievērsusies cilvēka identitātes, pašizziņas un realizācijas jautājumiem, balstīties katra būtībā un sūtībā. Caur Ligitu nometnē izdzīvosim un piedzīvosim integrācijas spēli "Latvju jostā" - Tas, Es, Tie un Mēs Latvijas 100 gados caur vērtību un ideju maiņu. Kas ir tas, kas radīja mūs katru un visus kopā? Kāda informācija no dzimtas ir saglabājusies manī, kādas programmas, pārneses, uzvedības modeļus nesu sevī?

 

INESE ZUĻĢE – pēc sākotnējās izglītības mediķis, profesionāls koučs, sistēmfemenologs un vienkārši cilvēks ceļā. Sakārtojumos strādā ar metodēm, kuras ir kā dzīvas bildes radīšana ar aizvietotāju palīdzību, ar mērķi, zemapziņā esošos samezglojumus, pacelt apziņas līmenī. Savas iemaņas, prakses un zināšanas apguvusi pie daudziem starptautiskajiem meistariem un nometnē Inese vadīs rekonstruktīvos sakārtojumus pēc Carolas Castilo metodes, kas ienes jaunas dinamikas un pieredzi sakārtojumu un sistēmisko pieeju jomās.

 

JURIS BRAMANIS - apguvis praktisko dziedināšanu pašā Nepālas dziedināšanas centrā (Nepal Healing center). Sertificēts dziednieks ar pilnu visu 7 čakru skanošo Pilnmēness bļodu komplektu, ko Tibetas mūki darinājuši tradicionāli, atskaņojot mantras pilnmēness laikā, kad dziedinošā enerģija ir visspēcīgākā. Jura klātbūtne dāvās mums Tibetas skanošo bļodu skaņas un tautas dziesmas, kas dos mums iespēju pieskarties tām mūsu būtības daļām, kas varbūt vēl ir nepamanītas…

 

Nometnē katram būs iespēja izvēlēties savam izvietojumam meistaru, iepazīt dažādas dinamikas un skatu punktus diagnostikas darbos , papildināt un atsvaidzināt zināšanas par jaunām pieejām sakārtojumu jomā, būt par aizvietotāju citu un diagnostiku darbos. Laiku pavadīsim brīvā un nepiespiestā gaisotnē, kur katrs sev paņems tik daudz, cik tas ir harmoniski.

Nometnes cena 120.00 eiro, cenā iekļauta naktsmītne, ēdināšana un pirts.

Pieteikšanās pa tālruni: 29376547 – Irēna. Pēc pieteikšanās tiks izsūtīta karte ar atrašanās vietu. Vietu skaits ir ierobežots.

Līdzi jāņem gultasveļa un dvielis, kā arī pēc vēlmes - pirtslietas.