Intensīva attīstoša nometne “Radošais gars”   

24. - 26.jūlijā Tukuma "Sveikuļos" 

INTENSĪVA ATTĪSTOŠA NOMETNE iekšējai transformācijai caur dabu un krāsām!

RADOŠĀS PRAKSES ir dziļš, aizraujošs un krāsām pilns ceļš, kā atklāt sevi no jauna! Trīs nometnes dienās mēs dosim jums iespēju piedalīties talantu un radošā potenciāla attīstīšanas praksēs, rādīsim ceļus, kā satikt savu iekšējo radošo daļu un kā ar to sadarboties. 

KATRS CILVĒKS IR RADĪTĀJA IZPAUSME, tādēļ mēs visi esam spējīgi radīt – katrs savā dzīvē, savā darbā, savās attiecībās. Mēs varam radīt iztēlē un dzīvē, bet ne vienmēr redzam ceļu no iztēles uz dzīvi, ne vienmēr novērtējam to, kas mūsos top. Nometnē iemācīsieties saskatīt katrs savu vienreizīgumu un parādīt to pasaulei!

GAIDĀM VISUS, kam par RADOŠAJĀM UN MĀKSLAS PRAKSĒM ir interese sevis vai savas profesionālās darbības attīstīšanai – programma ir elastīga, tajā būs vieta gan dalībniekam ar pieredzi, gan iesācējam! 

NOMETNES VADĪTĀJA - Marija Blūma-Kauliņa,
sistēmiski šamanisko un mākslas dziedniecības procesu meistare. Iepazīsiet grafiskās dziedniecības metodes, mācīsieties dabā saskatīt zīmes, ko tieši jums dod pasaule. Dienas būs piepildītas un intensīvas, prakses ietvers visus diennakts laikus. 

NOMETNE NORITĒS šādām nodarbībām ļoti piemērotā vietā – atpūtas kompleksā “Sveikuļi”, Tukuma pievārtē. Tuvumā ir Jumpravas ezers ar peldvietu. Sīkāk par šo vietu varat skatīt šeit: http://www.sveikuli.lv/ 
Nodarbības pamatā notiks ārā vai zem nojumes, tādēļ lūdzu paņemt līdzi atbilstošu apģērbu.

NODARBĪBAS PIEMĒROTAS arī bērniem no 7 gadu vecuma un jauniešiem, ko labprāt uzņemsim savā vidū. Bērniem atsevišķas nodarbības netiks organizētas, bet tie pēc vēlēšanās varēs piedalīties visur kopā ar vecākiem, vai arī pavadīt laiku paši savā nodabā (teritorija ir tam piemērota). Vecākiem lūdzu pašiem uzņemties atbildību par savu bērnu veselību un drošību, kā arī garantēt, ka netiks traucēti citi dalībnieki nodarbību laikā!

Dalības maksa ietver piedalīšanos nodarbībās, izmantojamos materiālus, naktsmītni un trīsreizēju ēdināšanu viesu namā (pēc izvēles ar gaļas vai veģetāru ēdienu).
DALĪBAS MAKSA:
1.posms - piesakoties un iemaksājot priekšapmaksu (40,- eiro) līdz 1.jūnijam 130,- eiro
2.posms - piesakoties un iemaksājot priekšapmaksu (50,- eiro) līdz 20.jūlijam 150,- eiro
3.posms - uz vietas nometnē 160,- eiro

SISTĒMFENOMENOLOĢIJAS BIEDRĪBAS biedriem un pāriem no attiecīgās summas 10%atlaide. 
BĒRNIEM no attiecīgās summas 50% atlaide.

PIETEIKUMA ANKETU LŪDZU AIZPILDĪT ŠEIT: PIETEIKUMS

Tiem, kas vēlēsies, būs iespēja apmeklēt pirtiņu (atsevišķa samaksu).
Ierašanās “Sveikuļos” 24.jūlijā plkst. 10.00 – 11.00, izbraukšana 26.jūlijā pēc 18.00.

TĀLRUNIS SAZIŅAI: 29393605 (Marija), 
E-PASTS: sakartojumi@gmail.com


LĪDZI ŅEMAMĀS LIETAS

1) Ērts apģērbs nodarbībām brīvā dabā, maiņas apavi
2) Pretinsektu un pretapdeguma līdzekļi, ja tādus lietojat
3) Personīgie pieraksti 
4) Pirtslietas tiem, kas ies pirtī
5) Peldlietas – blakus ir ezers

Seko pasākumam arī FacebookNometnes prakšu vadītāja Marija Blūma-Kauliņa

·         Mana vieta ir kaut kur pa vidu starp cilvēku un dabas pasauli, starp redzamo un neredzamo, starp taustāmo un garīgo, kas vienmēr ir klātesošs mūsu dzīvē, bet ne vienmēr pamanīts. Mums ir iekšējie un ārējie radošuma avoti – iekšējie meklējami dvēselē un bērnībā, bet ārējos mums dod daba un katra dzīvā būtne, ko satiekam savā ceļā. Mums vien jāsajūt tas, kas nāk no mūsu dziļumiem un jāsaredz pasaules dotās zīmes, kas manāmas ik uz soļa – to varēsiet iemācīties manās nometnes nodarbībās!

·         Pašlaik pamatā nodarbojos ar sistēmiski šamaniskām dziedinošajām praksēm, bet mana pamatizglītība ir grafiskā māksla. Ikdienā gatavoju zāļu tējas, mācu topošos dziedniekus mācību centrā “Saskarsme” dabas un grafiskās dziedniecības jomās, darbojos Sistēmfenomenoloģijas biedrībā un vadu sistēmisko sakārtojumu grupas. Dzīvot un radīt man ir sinonīmi, tas ir cilvēka dabiskais stāvoklis – būt klātesošam, būt radošam, būt pašam sev!

Šī ir iespēja atgriezties pie sevis, sadzirdēt savas sirds balsi un spēku!

Vairāk par mani: http://www.zemesvejs.mozello.lv/