Šīs ir mums draudzīgu, saderīgu un interesantu cilvēku, attīstības centru un organizāciju mājaslapas:

GaravasaraPersonības un garīgās attīstības informatīvs e-portāls, kurā ir arī mūsu biedrības sadaļa.


Atpakaļ mājāsPersonības pilnveidošanās centrs Liepājā, vadītājs Aldis Jaunbrūns. Centrā notiek grupu sistēmiskie sakārtojumi un individuālas konsultācijas.

Rīgas konstelāciju centrsRīgas Sistēmisko sakārtojumu centrs, vadītāja Iveta Apine. Centrā notiek grupu un individuālās sistēmiskās nodarbības, ir dažādas sistēmisko un vadības apmācību programmas.

SauleStarptautiskā transpersonālās psiholoģijas un psihoterapijas asociācija "Saule", vadītājs Vladislavs Kenga. Asociācija veicina cilvēka pilnveidošanos ārpus personības robežām, specializējas holotropās elpošanas sesiju veidošanā.

Transpersonālais institūtsLicenzēta augstākā mācību iestāde - Latvijas transpersonālās izglītības institūts. Apmāca transpersonālos psihologus. 

RasstanovkiSistēmisko sakārtojumu grupas un apmācību programmas, saistībā ar Maskavas sistēmisko risinājumu institūtu. Vadītājs - psihoterapeits un sistēmfenomenologs Vlads Sirica.

Jaunie psihologiLicenzēta mācību iestāde, kur notiek dažādi interešu izglītības kursi pilnvērtīgai personības attīstībai, tai skaitā - sistēmfenomenoloģijas mācību kurss.

SaskarsmeLicenzēta izglītības iestāde, kur profesionāli mācās astrologi un dziednieki, kā arī notiek dažādi interešu izglītības kursi, tai skaitā sistēmfenomenoloģijā un sistēmisko sakārtojumu vadīšanā.

MiervidiPersonības pilnveidošanas centra, kur notiek dažādi kursi, lekcijas, nodarbības, tai skaitā sistēmisko sakārtojumu vadīšanā.

Zelta AplisPersonības, ķermeņa un garīgās attīstības centrs Jelgavā. Centrā notiek dažādas nodarbības, arī grupu sistēmiskie sakārtojumi Ringolda Rancāna vadībā un holodinamikas nodarbības Jāņa Vītola vadībā.

Biodeja ar SandruBiodejas nodarbības Iecavā, vadītāja Sandra Filipsone. Biodeja un sistēmiskie sakārtojumi ir savstarpēji papildinošas prakses.

Zelta kompass"ZELTA KOMPASS" ir mākslas terapeites, taroloģes un psiholoģes Ritas Zālītes konsultāciju centrs, kur notiek dažādas grupu nodarbības, tai skaitā sistēmiskās prakses.